S61 Ostrów Mazowiecka – Obwodnica Augustowa obw. Szczuczyna, II jezdnia

/Wartość całkowita kontraktu

75 080 380,94 zł

/Wysokość dofinansowania
z Unii Europejskiej

406 496 417 Euro

Zatwierdzeni podwykonawcy

  1. Poradnik dla podwykonawców – jak skutecznie zadbać o swoje interesy

  2. Serwis dla podwykonawców GDDKiA
  3. Zestawienie Podwykonawców robót budowlanych:

    Lp.

    Pełna Nazwa Podmiotu

    Adres

    Zakres umowy

    1

    KELLER POLSKA

    SP. Z O.O.

    Ul. Poznańska 172, 05-850 Ożarów Mazowiecki

    wykonanie kolumn DSM

    2

    VIACON POLSKA

    SP. Z O.O.

    Ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna

    dostawa i montaż przepustów

    3

    PRI INŻBUD SP. J. JERZY HARENDA, ADNRZEJ KLAGA

    Ul. Przymiejska 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski

    wykonanie ścianek szczelnych

    4

    OPTEMBAU SP. Z O.O.

    Ul. Aleja Grunwaldzka 156/4, 80-258 Gdańsk

    wykonywanie robót na obiektach mostowych

    5

    BOGMAR ROBOTY ZIEMNE TRANSPORT I HANDEL MARTYNKO BOGUSŁAW

    Ul. Bolesława Chrobrego 34, 16-400 Suwałki

    wykonywanie robót ziemnych

    6

    BUDPOL SP. Z O.O.

    Ul. Kopalniana 12J, 42-271 Częstochowa

    wykonanie nawierzchni betonowej

    7

    KRUSZBET S.A.

    Ul. Bakałarzewska 86, 16-400 Suwałki

    wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki związanej cementem C8/10

    8

    REKMA SP. Z O.O.

    Ul. Szlachecka 7, 32-080 Brzezie

    wykonanie dylatacji wraz z cięciami rozprężającymi

    9

    PPUH PROWERK  SP. Z O.O.

    Os. Pistów 61, 31-625 Kraków

    wykonanie barier ochronnych

    10

    USŁUGI BUDOWLANE MAG-BUD ANDRZEJ PONKLAK

    Ul. Konstantów 3, 98-331 Nowa Brzeźnica

    wykonanie zbrojenia i betonowanie

    11

    KAMKO KRZYSZTOF OSIŃSKI

    Ul. Bieleń 14B, 98-161 Zapolice

    wykonanie izolacji  

    12

    KTC SERVICE SP. Z O.O.

    Ul. Wielicka 250, 30-663 Kraków

    dostawa i montaż barier drogowych ochronnych

    13

    MEGAWAT SP. J

    Ul. Elewatorska 8A, 19-203 Grajewo

    przebudowa kanału technologicznego oraz kolizji Orange

    14

    DWD SYSTEM SP. Z O.O.

    Ul. Powstańców Wielkopolskich 35, 62-030 Luboń

    wykonanie odwodnienia na obiektach inżynierskich

    15

    PRI INŻBUD SP. J. JERZY HARENDA, ADNRZEJ KLAGA

    Ul. Przymiejska 15, 63-400 Ostrów Wielkopolski

    wykonanie ścianek szczelnych winylowych

    16

    APM PRO SP. Z O.O.- Lider Konsorcjum, CAT TRAFFIC SP. Z O.O.- Partner Konsorcjum, GRZEGORZ KAWKA P.H.U. TELSAT- Partner Konsorcjum, TELWAY SP. Z O.O.- 

    Ul. Barska 70, 43-300 Bielsko-Biała

    dostawa i montaż urządzeń

    17

    Gałązka Małgorzata Anna „HORTUS” – ARCHTEKTURA ZIELENI I ŚRODOWISKO 

    Ul. Juliana Tuwima 20/17, 19-300 Ełk

    nasadzenie i pielęgnacja drzew oraz krzewów

    18

    CZECHANOWICZ EKOLOGIA I ZIELEŃ SP. Z O.O.

    Ul. Bytomska 41, 41-103 Siemianowice Śląskie

    humusowanie i umocnienie skarp oraz poboczy

    19

    ELIKOPOL BK SP. Z O.O.

    Ul. Armii Krajowej 178, 43-316 Bielsko- Biała

    wykonanie drenażu

    20

    MALINOWSCY SP. Z O.O.

    Ul. Warmińska 31/U2, 15-549 Białystok

    wykonanie izolacji z żywic oraz antykorozji powierzchni betonowych

    21

    DROWEX PIOTR WĘGROWSKI

    Ul. Wiśniówek-Wertyce, 18-315 Kołaki Kościelne

    wykonanie montażu i demontażu elementów ekranów akustycznych i osłon przeciwolśnieniowych

    22

    REKON Monika Barańska Ul. Dąbrowicka 14, 46-050 Walidrogi wykonanie bramownic

    23

    STALBUD Sp. z o.o. Ul. Wiślańska 26, 43-430 Skoczów dostawa i montaż balustrad

    24

    GEOEXPERT Dawid Batkiewicz Ul. Waksmundzka 165, 34-400 Nowy Targ wykonanie drenażu
  4. Zestawienie Usługodawców:

    Lp.

    Pełna Nazwa Podmiotu

    Adres

    Zakres umowy

    1

    VOESSING POLSKA

    SP. Z O.O.

    Ul. Kościuszki 53, 05-079 Bydgoszcz

    prace projektowe

    2

    LABORATORIUM DROGOWE BOGACCY    SP. Z O.O.

    Ul. Słowicza 1, 95-030 Rzgów

    obsługa laboratoryjna

    3

    GEO-EKSPRES ROBERT DUMKA

    Ul. Szkolna 16/37, 11-015 Olsztynek

    usługi geodezyjne

    4

    MENTOR CONSULTING SP. Z  O.O

    Ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń

    nadzór środowiskowy

    5

    FREZDROG KAZIMIERZ GAWEŁ BARBARA GAWEŁ

    SPÓŁKA JAWNA

    Ul. Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn

    wykonanie stabilizacji podłoża/nasypu spoiwem hydraulicznym

    6

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE STANISŁAW PRZESTRZELSKI

    Ul. Makowa 28, 18-400 Łomża

    usługa likwidacji śliskości zimowej i odśnieżania nawierzchni dróg

    7

    EDYTA BUNIA – WYSOCKA

    Ul. Pływacka 5, 15-571 Białystok

    prowadzenie dyżurów – zimowe utrzymanie drogi

    8

    MEGAWAT SP. J

    Ul. Elewatorska 8A, 19-203 Grajewo

    wykonanie zasilania tymczasowego obiektów mostowych i zaplecza wykonawcy

    9

    PETEX RENATA KRZESZEWSKA

    Stare Skoszewy 45, 92-701 Łódź

    wynajem walca

    10

    PHU DORTOM

    TOMASZ ŻEBROWSKI

    Ul. Murawy 21, 18-421 Piątnica Poduchowna

    wynajem koparki

    11

    M-FISH MARCIN BOCHRA

    Ul. Minięta 15, 84-440 Dzierzgoń

    wykonanie robót ciesielskich

    12

    TREE POLSKA SP. Z O.O.

       Ul. Łubna 50C, 05-532 Baniocha

    wynajem walca drogowego oraz spycharki

    13

    KRUSZBET S.A.

    Ul. Bakałarzewska 86, 16-400 Suwałki

    wynajem mobilnego węzła betoniarskiego

    14

    ATUT RENTAL SP. Z O.O.

    Ul. Lucerny 1, 04-687 Warszawa

    wynajem sprzętu i maszyn

  5. Zestawienie Dostawców Materiałów :

    Lp.

    Pełna Nazwa Podmiotu

    Adres

    Zakres umowy

    1

    FABET S.A.

    Ul. Ściegiennego 270, 25-116 Kielce

    dostawa belek prefabrykowanych

    2

    SIBET S.A.

    Ul. Chorzowska 22, 25-852 Kielce

    dostawa belek prefabrykowanych

    3

    PREFABET EŁK

    SP. Z O.O.

    Ul. Sikorskiego 34, 19-300 Ełk

    dostawa betonu mostowego

    4

    ZAKŁAD PRODUKCJI KRUSZYW RUPIŃSCY SP. J.

    Ul. Przemysłowa 28, 18-305 Szumowo

    dostawa kruszywa

    5

    HANDLOMAX DARIUSZ ŻERAŃSKI

    Ul. Lubawska 3, 14-200 Iława

    sprzedaż materiałów

    6

    HESSO-OIL SP. Z O.O.

    Ul. Oświatowa 34A, 01-366 Warszawa

    sprzedaż, dostawa i odbiór oleju napędowego

    7

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

    TRAMAD – ELBLĄG

    Ul. Nowodworska 25, 82-300 Elbląg

    dostawa soli drogowej

    8

    PERI POLSKA SP. Z O.O.

    Ul. Stołeczna 62, 05-860 Płochocin

    dzierżawa oraz sprzedaż elementów deskowań (szalunków, rusztowań)

    9

    BOWIM S.A.

    Ul. Niwecka 1E, 41-200 Sosnowiec

    sprzedaż materiałów

    10

    HTI BP SP. Z O.O. WARSZAWA

    SP. KOMANDYTOWA

    Ul. Cieślewskich 44, 03-017 Warszawa

    sprzedaż materiałów

    11

    FREYSSINET POLSKA SP. Z O.O.

    Ul. Głuszycka 5, 02-215 Warszawa

    sprzedaż materiałów

    12

    LHOIST BUKOWA

    SP. Z O.O.

    Ul. Bukowa 10, 29-105 Krasocin

    sprzedaż mączki wapiennej do mieszanek MMA

    13

    CEMEX POLSKA

    SP. Z O.O.

    Ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa

    sprzedaż materiałów

    14

    ORLEN ASFALT

    SP. Z O.O.

    Ul. Łukasiewicza 39, 09-400 Płock

    sprzedaż asfaltu do mieszanek MMA

    15

    LOTOS ASFALT

    SP. Z O.O.

    Ul. Elbląska 135, 80-718 Gdańsk

    sprzedaż asfaltu do mieszanek MMA

    16

    ŚLĄSKIE KRUSZYWA NATURALNE SP. Z O.O.

    Ul. Kościelna 1, 47-300 Karpowice

    sprzedaż materiałów

    17

    ANKRA SP. Z O.O.

    UL. Zaolziańska 1, 41-800 Zabrze

    dostawa prefabrykowanych gzymsów mostowych

    18

    ELIKOPOL BK SP. Z O.O.

    Ul. Armii Krajowej 178, 43-316 Bielsko- Biała

    sprzedaż materiałów

    19

    VIACON POLSKA SP. Z O.O.

    Ul. Przemysłowa 6, 64-130 Rydzyna

    sprzedaż geowłókniny

    20

     RUREX SP. Z O. O.

    Ul. Bodycha 8A, 05-816 Opacz Kolonia

    sprzedaż materiałów

    21

    KRUSZBET S.A.

    Ul. Bakałarzewska 86, 16-400 Suwałki

    sprzedaż materiałów

    22

    PDM UNIDROG SP. Z O.O.

    Ul. Robotnicza 4, 19-203 Grajewo

    wytworzenie mieszanek MMA

/Zamawiający:

Skarb Państwa reprezentowany przez:
Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku
Ul. Zwycięstwa 2
15-703 Białystok

http://www.gddkia.gov.pl

/Wykonawca:

POLAQUA Sp. z o.o.
ul. Dworska 1, 05-500
Wólka Kozodawska, Polska

http://polaqua.pl/

/Nadzór inwestorski:

Konsorcjum:
TPF SP. z o.o.
ul. Annopol 22
03-236 Warszawa

TPF GETINSA EUROESTUDIOS S.L.
c/Ramon de Aguinaga 8
28028 Madryt, Hiszpania

http://www.tpf.com.pl/